وبلاگ عکاسی آرایش عروسی

منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی

منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی

منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی

منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی:

برای سرو غذا از طبقه زیرین عرشه کشتی استفاده میشه و بطور معمول غذل در مراسم عروسی روی کشتی به صورت دیش سرو میشود. یعنی مثل عروسی های معمول ایرانی میز های بلند با غذا های متنوع و دسر وجود ندارد.

مهمانها پس از دعوت به شام پشت میزهای خود قرار میگیرند و بشغاب پیش غذا که شامل چندین نوع سالاد، مزه و یا دلمه هستش و در یک بشقاب برای هر نفر جدا گانه چیده شده توسط گارسون ها جلو هر میهمان قرار داده می شود.

پس از صرف پیش غذا به همین شکل غذای اصلی که به انتخاب عروس و داماد می تونه منو گوشت، مرغ یا ماهی باشه، به صورا دیش بر روی میز میهمانها سرو میشه. در ادامه وعده سوم که دسر هستش هم به همین شکل سرو میشه.


– اطلاعات کلی در مورد برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

– ظرفیت کشتی ها برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

– فصل و ساعات مناسب برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول


 

فصل مناسب برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

عکس عروس کشتی استانبول ترکیه

عکس عروس استانبول ترکیه

 

فصل مناسب برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی:

فصل مناسب برگذاری مراسم عروسی در استانبول در فضاهای باز و روی کشتی از اواخر خرداد ماه شروع می شود و تا اواسط مهر ماه ادامه داره، در خارج از این محدوده زمانی به علت سردی هوا، احتمال بارندگی و مواج شدن آب تنگه بسفر برگذاری مراسم در فضای باز را توصیه نمی کنیم ولی در عوض می تونید از سالنهای سرپوشیده در کنار تنگه بسفر استفاده کنید که در ضمن داشتن منظره زیبا ریسک شرایط آب و هوایی هم وجود ندارد.

از دیگر مزایای فصل بهار و تابستان برای برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی در شهر استانبول بلند بودن روزها در این فصول است، عروس و دامادهایی که قصد عکاسی و تهیه کلیپ را در صبح روز عروسی خود دارند در طول فصل بهار و تابستان می توانند از مدت زمان بیشتری برای عکاسی و تهیه کلیپ عروسی استفاده کنند.

 

ساعات مناسب برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی:

مدت زمان برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی معمولا بین 4 الی 6 ساعت بسته به انتخاب شما متغییراست. به طور معمول مراسم از ساعت 6 یا 7 عصر شروع می شود و تا ساعت 11 یا 12 شب ادامه داره. در این فاصله زمانی عروس و داماد و میهمانان می توانند هم ار مناظر تنگه بسفر و استانبول در طول روشنایی روز لذت ببرند و هم غروب زیبای تنگه بسفر و چراغای های زیبای پل را در شب شاهد باشند.


– اطلاعات کلی در مورد برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

– ظرفیت کشتی ها برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

– منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول


 

ظرفیت کشتی ها برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی

مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

ظرفیت کشتی ها برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی:

رنج ظرفیت  کشتی ها برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول شامل یات های کوچک برای تعداد تا 10 نفر  و کشتی های متوسط و بزرگ تاظرفیت 150 نفرست که ارائه دهنده  خدمات برگذاری مراسم عروسی هستند.

به طور معمول کشتی ها شامل دو الی سه طبقه هستند که از طبقه زیرین که بصورت سرپوشیده ست و دور تا دور دارای پنجره با دید سطح آب است برای پذیرایی مراسم شام استفاده میشود و از عرشه کشتی که فضای باز کشتی ست برای برگذاری مراسم رقص، سرو ککتلها، میوه، نوشیدنی و بریدن کیک و آتشبازی استفاده میشود.

طبقه سوم که لذوما تمامی کشتی ها این امکان را ندارند معمولا به صورت نیم طبقه میباشد که فضای آرامتریست که میهمانان می توانند ضمن لذت بردن از منظره بی نظیر تنگه بفسفر با آرامش بیشتر، ناظر برگذاری مراسم عروسی در طبقه پایین نیز باشند.

از مزایای کشتی های بزرگ داشتن آشپزخانه مجهزست که به کیترینگ امکان سرو غذای گرم را در ساعات پس از شروع حرکت میدهد ولی برای کشتی های کوچک که آشپزخانه بزرگ ندارند غذا یا در اول مراسم عروسی پس از سوارشدم میمان ها سرو میشود ویا در ساعات بعد از حرکت کشتی مجبور به کناره گیری برای دقایقی ست تا سرویس کیترینگ بارگیری شود.

نکته مهم در اعلام تعداد دفیق تعداد میهمانان توسط عروس و داماد و انتخاب ظرفیت متناسب کشتی ست چون در صورت زیاد بودن تعداد میهمانان از ظرفیت کشتی، گارد ساحلی تنگه بسفر از حرکت کشتی جلو گیری خواهد کرد.


اطلاع کلی در مورد برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی در استانبول

– فصل و ساعات مناسب برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی در استانبول

– منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی در استانبول


 

Wedmod Fashion Studio

کیست و چه کاری انجام میدهد؟ (Fashion Stylist) فشن استایلیست

کیست و چه کاری انجام میدهد؟ (Fashion Stylist) فشن استایلیست

 

Istanbul-stylist

• خیلی وقتها لغت فشن استایلیست (Fashion Stylist) به گوش ما خورده و با خودمون فکر کردیم که معنی اون چیه و چه کاری انجام میده.
• حتما شما هم همیشه قبل از رفتن به یک مهمونی یا یک جای عمومی یا گرفتن یک عکس اولین سوال که به ذهنتون رسیده یا از اطرافیان پرسیدین این بوده که لباسم بهم میاد چاق نشونم نمیده آرایشم بهم میاد و….. اینها سوالهای تکراری قبل از این برنامه ها هستن و این دقیقا همان جاییست که میتواند یک فشن استایلیست به شما مشاوره دهد.
• فشن استایلیست یکی از محبوب ترین شغلهای در حال رشد در دنیای مد است. فشن استایلیست شخصی است که دارای دانش و خلاقیت بالا برای انتخاب و هماهنگی رنگ, مدل لباس واشیا تزیینی شما است وهمیشه در تیمهای حرفه ایی کنار یک کارگردان یا عکاس حضور دارند برای آنکه بهترین شکل یک مدل یا سوژه عکاسی برای بهترین تصویر فراهم کنند.
• استودیو ود مد (WEDMOD) با داشتن استایلیست حرفه ایی به شما کمک میکنیم تا بر اساس نوع چهره ,رنگ پوست و فرم بدن زیبا ترین و خاطره انگیز ترین عکسهای خود را بگیرید.

Istanbul Beauty photography

Our recent beauty project at Wedmod studio, coming soon..

نوعروس انجمن

Wedmod Istanbul Weddingسوالات مطرح شده در انجمن نوعروس – آلبوم عروس:

بارانک نوشته است آلبوم 40*30 یا هر صفحه؟ یعنی آلبوم 60*40 ؟ آلبوم 40*30 که خیلی کوچیکه

پاسخ:

سلام؛
سال نو مبارک، ممنون از پیغامتوت،
بله منظور از 30 در 40، اندازه هر صفحست، در ایران 30 در 80 گفته میشه، در وب سایتمون یک نمونه آلبوم در پیج Abums گذاشتیم, برای دیدنش میتونید روی آدرس زیر کلیک کنید:

http://www.wedmodphoto.com/albums

در حال حاضر آلبوم ها در ترکیه پرینت میشه و برای دوستان به ایران ارسال میشه، ولی در حال مذاکره با یک کمپانی اسپانیایی هستیم که کارهای فوغ العاده ای دارند و از ماه دیگه کاتالوگ آلبوم های اسپانیایی رو هم در وب سایت میذاریم، از لحاظ قیمت و زمان تحویل با آلبوم ترک متفاوته ولی واقعا ارزشش رو داره

ALBUM

نوعروس انجمن

سوالات مطرح شده در انجمن نوعروس:

nasim.h نوشته است سلام ببخشیدمیشه لیست قیمت هاتونو بگید؟من عروسیه خاله ام تابستون تو آداناست میشه اگه اتلیه و ارایشگاه خوب میشناسید معرفی کنید.یا اگه شما اینکارو انجام بدید در مورد هزینه اش توضیح بدید؟

ممنون میشم

پاسخ:

سلام
ممنون از پیغامتون،
•  پکیج ما خیلی پیچیدگی های آتلیه های ایران و نداره!!!  ما یک پکیج داریم که شرحش رو در زیر براتون نوشتم؛ البته ما همیشه به سلیقه مشتری احترام میذاریم و اگر خواسته خاصی داشته باشن براشون فراهم میکنیم و خودمن هم براشون پیشنهاد های فوق العاده و خاص داریم ولی همیشه چند نکته رو به مشتریای ایرانیمون یاد آوری میکنیم:
•  استفاده افراطی از تجملات در استودیو واکسسوریزهای فشن عکس ها رو بعد از مدت کوتاهی خارج از مد میکنه، مخصوصا برای عکس عروسی که شما سالیان سال می خواین بهشون نگاه کنید
•  بزرگ و بزرگ و بزرگتر شدن اندازه آلبوم هیچ وقت نشانه کیفیت، حرفای بودن و حتی لوکس بودن کار نیست و بعد از 1 سال باید در به در دنبال یک جا واسش بگردین چون تو هیچ کمد و کتاب خونه ای جا نمیشه و معمولا سر از انباری در میاره!!!
•  استفاده از تعداد دوربین های زیاد برای فیلم برداری فقط تعداد دی وی دی های شما رو از رقص میهمان ها زیاد میکنه که معمولا بیشتر 15 – 20 دقیقش حوصله ها رو سر میبره و مجبور میشین که از دکمه فست فوروارد عزیز استفاده کنید!!!
و…

پکیج ما
میکاپ صورت و استایل مو
یک آلبوم30در40 و یا 30در30(مربع) – 15 برگی
دو آلبوم 20در15 برای خوانواده – 15 برگی
پستر 32در45
فیلم برداری HD

برای قیمت لطفا بهمون ایمیل بزنید
info@wedmodphoto.com

در ضمن برای عکاسی و میکاپ در هر جایی از دنیا آماده هستیم