فصل مناسب برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

عکس عروس کشتی استانبول ترکیه

عکس عروس استانبول ترکیه

 

فصل مناسب برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی:

فصل مناسب برگذاری مراسم عروسی در استانبول در فضاهای باز و روی کشتی از اواخر خرداد ماه شروع می شود و تا اواسط مهر ماه ادامه داره، در خارج از این محدوده زمانی به علت سردی هوا، احتمال بارندگی و مواج شدن آب تنگه بسفر برگذاری مراسم در فضای باز را توصیه نمی کنیم ولی در عوض می تونید از سالنهای سرپوشیده در کنار تنگه بسفر استفاده کنید که در ضمن داشتن منظره زیبا ریسک شرایط آب و هوایی هم وجود ندارد.

از دیگر مزایای فصل بهار و تابستان برای برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی در شهر استانبول بلند بودن روزها در این فصول است، عروس و دامادهایی که قصد عکاسی و تهیه کلیپ را در صبح روز عروسی خود دارند در طول فصل بهار و تابستان می توانند از مدت زمان بیشتری برای عکاسی و تهیه کلیپ عروسی استفاده کنند.

 

ساعات مناسب برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی:

مدت زمان برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی معمولا بین 4 الی 6 ساعت بسته به انتخاب شما متغییراست. به طور معمول مراسم از ساعت 6 یا 7 عصر شروع می شود و تا ساعت 11 یا 12 شب ادامه داره. در این فاصله زمانی عروس و داماد و میهمانان می توانند هم ار مناظر تنگه بسفر و استانبول در طول روشنایی روز لذت ببرند و هم غروب زیبای تنگه بسفر و چراغای های زیبای پل را در شب شاهد باشند.


– اطلاعات کلی در مورد برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

– ظرفیت کشتی ها برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول

– منو غذا برای برگذاری مراسم عروسی روی کشتی در استانبول